اجرا نشدن فایل ساخته شده با برنامه!!!!

در این بخش می توانید سوالات مرتبط با فرم (Form) را ارسال نمایید. سوالاتی از قبل فرم های ه تماس با ما و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

پستتوسط tehran » شنبه 23 دی 1391, 4:26 pm

با سلام من آخرین ورژن برنامه رو از سایت دانلود کردم با همون نسخه آزمایشی یک پیج درست کردم بعد هم ذخیره کردم اما مجدد که خواستم همون فایل ذخیره شده رو با برنامه اجرا کنم یک خطایی میده که فایل ساخته شده با نسخه جدیدتر این برنامه ساخته شده و این برنامه قادر به اجرا و بازکردن فیل نمیباشد!!!!چند بار هم تکرر کردم فرقی نکرد همش همین ارور رو میده
این یعنی چی؟؟؟لطفا" راهنماییی بفرمایید
tehran

تاريخ عضويت: سه شنبه 16 خرداد 1391, 4:42 pm

پستتوسط پشتیبانی » شنبه 23 دی 1391, 10:39 pm

سلام
نسخه های آزمایشی و نسخه های رسمی هر دو با هم بروز می شوند، بهتر است برنامه WYSIWYG Web Builder را بروز کنید.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 14کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

پستتوسط tehran » يکشنبه 24 دی 1391, 10:07 am

باسلام
دوست عزیز شما به حرفهای من توجه نکردی من عرض کردم آخرین نسخه رو تست کردم این خطا رو نشون داد یک اسکرین شات گذاشتم شما خودت یک نگاه بکن ببین اشکال از من هست یا نرم افزار شما
اسکرین اول مربوط به نمایش نسخه مورد استفاده
تصویر دوم مربوط میشه به اینکه این نسخه آخرین نسخه موجود هست
سومی هم همون ارور: فرمت ناشناخته است این فرمت با نسخه جدید برنامه .... ساخته شده است و این برنامه قادر به باز کردن آن نمیباشد از نسخه جدیدتر استفاده کنید
یعنی همون موردی که اول عرض کردم برنامه ذخیره شده با برنامه رو اجرا نمیکنه حالا چرا نمیدونم :?: :?: :?:
اینم خدمتت بگم وقتی برنامه ساخته شده رو اجرا نمیکنه بکراندش بصورت آبی رنگ میشه و کل آیتم ها قفل میشن
پيوست ها
screen shut.png
اسکرین شات از برنامه WYSIWYG Web Builder 8
tehran

پستتوسط پشتیبانی » يکشنبه 24 دی 1391, 6:49 pm

سومی هم همون ارور: فرمت ناشناخته است این فرمت با نسخه جدید برنامه .... ساخته شده است و این برنامه قادر به باز کردن آن نمیباشد از نسخه جدیدتر استفاده کنید

تصویر سومی به خطای بروز بودن یا نبودن برنامه ارتباطی ندارد، اگر به متن خطا توجه کنید می بینید که خطا مربوط به "پروژه ساخته شده توسط نسخه قانونی WYSIWYG Web Builder ساخته نشده است.
اینم خدمتت بگم وقتی برنامه ساخته شده رو اجرا نمیکنه بکراندش بصورت آبی رنگ میشه و کل آیتم ها قفل میشن

علت غیر قانونی بودن نسخه WYSIWYG Web Builder می باشد، یعنی از نسخه رسمی برنامه استفاده نمی کنید بلکه از نسخه های دارای کرک و سریال غیر معتبر استفاده می کنید.

در کل، برنامه WYSIWYG Web Builder بصورت آزمایشی 30 روز به شما مهلت تست می دهد و بعد از 30 روز برنامه در حالت قفل می رود خیلی از کاربران می آیند با نسخه های غیر قانونی مانند کرک و ... برنامه را باز می کند و غافل از اینکه این مشکل برای این دسته از کابران پیش می آید.

تنها راه شما استفاده از نسخه های غیر رسمی و دارای کرک است و پروژه های شما با این نسخه باز می شوند و چون رسمی نمی باشند نمی توانید از نسخه های بروز استفاده کنید و راه دوم خرید لایسنس و نسخه رسمی برنامه.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 14کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

پستتوسط tehran » دوشنبه 24 دی 1391, 12:47 am

با سلام
من برنامه رو از یک سایت دیگه گرفتم چیزی هم در مورد کرک کردنش نداشت، نوشته نسخه پرتال وقتی هم نصب کردمش کد خواست که نداشتم برای همین از نسخه آزمایشی استفاده کردم که اونم کار نکرد به گفته شما نسخه ازمایشی بعد از30 روز از کار میفته من که یک روز هم استفاده نکردم این مدلی شد :o :o :o

از نسخه آزمایشی شما هم که تو سایت بود استفاده کردم باز هم فرقی نکرد پس این چه مدل آزمایشی هست؟!!!
اینم خدمتت بگم قبل از اینکه نسخه اخر رو از سایت شما دانلود کنم قبلی رو آنیستال کردم تمام پوشهای مربوطه و باقیمانده رو هم پاک کردم
اما هیچ توفیقی نکرد باز هم همون مشکل پیش اومد
ماشاا... بزنم به تخته لایسنس برنامه هم مثل قطار تورم که ترمز بریده با سرعت پیش میره با وسع مالی ما همخانی نداره :?
با این تفاسیر فکر کنم بهتره قیدش رو بزنم
باتشکر
tehran

پستتوسط ali1570 » دوشنبه 25 دی 1391, 9:50 pm

نسخه کرک شده 8.0.3 رو از سایت میهن دانلود بردار.
فقط همین درست کار میکنه. وگرنه از هرجای دیگه نسخه کرک شده برداری اول نصب ازت شماره سریال میخاد.
موفق بباشی
ali1570

تاريخ عضويت: چهارشنبه 6 دی 1391, 10:11 pm

پستتوسط tehran » چهارشنبه 27 دی 1391, 1:00 pm

با سلام:ali1570
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از راهنمایت
tehran

بازگشت به سوالات مرتبط با فرم (Form)

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان