راهنمایی در مورد وارد کردن کدهای جاوا اسکریپ

در این بخش می توانید سوالات مرتبط با فرم (Form) را ارسال نمایید. سوالاتی از قبل فرم های ه تماس با ما و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

پستتوسط tehran » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 1:19 pm

با سلام
دوتا سوال داشتم لطفا" راهنمایی بفرمایید
من میخوام چندتا آیتم تقویم رومیزی ،آمار تعداد بازدید، هواشناسی ، رو میخوام تو یک پیچ داشته باشم منهتی وقتی کدها رو تو قسمت کدهای قالب وارد میکنم یا فقط یک مورد جواب میده یا اینکه آیتمی که باید کنار سمت راست یا چپ باشه فقط تو کارد وسط قرار میگیره حالا میشه راهنماییم بفرمایید چطور میتونم کدهای جاوا اسکریپ رو جور دیگه ای وارد کنم که هر آیتم تو جایی که من یمخوام قرار بگیره ؟؟؟
سوال دوم راجب این هست معنی این کلمات چیه: بین تگ ،قبل تگ مابین تگ head , head چون من کدها رو هر طور که قرار مدیم چه اول چه وسط و آخر بازم اون چیزی که میخوام هی میاد وسط پیج ام جاش هیچ تعغیری نمیکنه؟؟؟
خیلی ممنون
باتشــــــــــکر
tehran

تاريخ عضويت: سه شنبه 16 خرداد 1391, 4:42 pm

پستتوسط پشتیبانی » پنج شنبه 26 مرداد 1391, 8:42 pm

من میخوام چندتا آیتم تقویم رومیزی ،آمار تعداد بازدید، هواشناسی ، رو میخوام تو یک پیچ داشته باشم منهتی وقتی کدها رو تو قسمت کدهای قالب وارد میکنم یا فقط یک مورد جواب میده یا اینکه آیتمی که باید کنار سمت راست یا چپ باشه فقط تو کارد وسط قرار میگیره حالا میشه راهنماییم بفرمایید چطور میتونم کدهای جاوا اسکریپ رو جور دیگه ای وارد کنم که هر آیتم تو جایی که من یمخوام قرار بگیره ؟؟؟

برای قرار دادن کد های اضافه در صفحه سند سایت باید از شی HTML در بخش Standard استفاده کنید، به این ترتیب:

1. شی را در سند قرار دهید و دوبار روی آن کلیک کنید.
2. کد های خود را وارد نمایید.
3. در قسمت نوع، مقدار باید برابر "استفاده از تگ <div> برای تعیین موقعیت و اندازه" باشد.
* تگ <div> برای تعیین موقعیت و اندازه: یعنی موقعیت و اندازه خروجی هر کد بستگی به اندازه شی HTML دارد، اگر شی را در هر کجای صفحه سند قرار بدهید، خروجی یا همان کد در همان جایی که قرار دادید نمایش داده می شود.
سوال دوم راجب این هست معنی این کلمات چیه: بین تگ ،قبل تگ مابین تگ head , head چون من کدها رو هر طور که قرار مدیم چه اول چه وسط و آخر بازم اون چیزی که میخوام هی میاد وسط پیج ام جاش هیچ تعغیری نمیکنه؟؟

به این گونه تگ ها، تگ های اصلی یا Basic Tags می گویند، با توجه به کد های اضافه ایی که دارید باید بدانید این کد باید در کدام و ما بین کدام یکی از تگ های html، head و body استفاده کنید. یک توضیح کوتاه و مختصر:

تگ <html></html>: برای یجاد سند HTML
تگ <head></head>: ایجاد اطلاعات شناسنامه ای سند مانند، عنوان، متا تگ ها، کد های جاوا اسکریپت و ...
تگ <body></body>: ایجاد بدنه و قسمت قابل مشاهده سند HTML

برنامه WYSIWYG Web Builder بصورت خودکار کد ها را شناسایی و محل مناسب آنها در تگ ها را انتخاب می کند ولی عهده ایی بر کد های اضافی ندارد، برای کد های اضافه شما باید خودتان تعیین کنید که کد ها در کدام تگ ها باید قرار بگیرند.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 14کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

پستتوسط tehran » جمعه 3 شهریور 1391, 10:38 am

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از راهنماییت بیشتر مشکلاتم حل شد ولی با یکی همچنان مشکل دارم من میخوام سیستم آمارگیری رو به سایت اضافه کنم از سایت وب گذر هر کدی برای هر چی که میگیرم اصلا" جواب نمیده یعنی تو نمایش نمونه ای که میخوام ببینم نیست ولی کدهای دیگه رو از سایتهای دیگه میگیرم براحتی نمایش میده من از این سایت میخوام بگیرم چون میشه آمارگیریش رو جوری که خودم میخوام یکسری از قسمتهاش رو تنظیم کنم میشه راهنمایی بفرمایید
باتشـــــــکر
tehran

پستتوسط پشتیبانی » جمعه 3 شهریور 1391, 8:59 pm

برای درج کد سیستم آمارگیری وبگذر کافیست کد را در شی HTML قرار دهید.

* باید نحوه قرار گیری کد در شی HTML، برابر "استفاده از تگ <div> برای تعیین موقعیت و اندازه" باشد تا بتوانید خروجی یا همان آیکون وبگذر را در هر کجای صفحه قرار دادید نمایش داده شود.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 14کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

پستتوسط tehran » جمعه 3 شهریور 1391, 9:23 pm

دوست عزیز من تمام اون قسمت ها رو هم تعغیر دادم اما هیچ فرقی نکرد اینی هم که شما گفتید رو انجام دادم اما جواب نمیده عرض کردم من فقط با این سایت مشکل دارم اما از سایت دیگه میگیرم جواب میده ولی اونها به درد من نمیخوره من اینو لازم دارم که همین 2-3کد رو هم که میده اصلا" جواب نمیده
tehran

بازگشت به سوالات مرتبط با فرم (Form)

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان