قرار دادن قالب در وردپرس

در این بخش سوالات مرتبط با پیش نمایش و ایجاد وبسایت (Publishing) مورد استفاده قرار می گیرد. اگر با ساخت وبسایت و یا پیش نمایش آنها مشکل یا سوالی دارید از این بخش استفاده نماید.

قرار دادن قالب در وردپرس

پستتوسط anibak » شنبه 12 بهمن 1392, 4:06 pm

سلام دوستان
من ی قالب درست کردم و میخوام اونو تو وردپرس قرار بدم . ممنون میشم منو راهنمایی کنین و بگین چکار باید بکنم .
بعد از قرار دادن قالب میشه از تمام امکانات وردپرس روی همین قالب استفاده کرد ؟
با تشکر
anibak

تاريخ عضويت: شنبه 12 بهمن 1392, 3:28 pm

قرار دادن قالب در وردپرس

پستتوسط پشتیبانی » دوشنبه 14 بهمن 1392, 11:12 am

من ی قالب درست کردم و میخوام اونو تو وردپرس قرار بدم . ممنون میشم منو راهنمایی کنین و بگین چکار باید بکنم .

نرم افزار WWB یک نرم افزار منحصر به فرد برای طراحی سایت ها می باشد نه برنامه ایی برای طراحی قالب برای وردپرس. برای طراحی قالب وردپرس از نرم افزار هایی نظیر TemplateToaster Professional یا Artisteer ویا... استفاده کنید.

لطفاً سوال خود را پشتیبانی وردپرس پیگیری کنید.

در کل نرم افزار WWB قابلیت خیلی از کارهایی که قصد انجام آن را دارید می توانیم با برنامه WWB انجام دهید، یعنی می توانید قالب وردپرس هم بسازید ولی این کار نیاز به یک دانش حرفه ایی کد نویسی و تجربه در این زمینه دارد، همچنین نرم افزار WWB یک خلق کننده وبسایت مانند سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 12کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

قرار دادن قالب در وردپرس

پستتوسط webrose » پنج شنبه 16 بهمن 1392, 1:32 am

anibak نوشته است:سلام دوستان
با تشکر

دوست عزیز البته نه اینکه اصلاً نشه با این نرم افزار قالب وردپرس طراحی کرد میتونین ولی باید دانش برنامه نویسی php و css نیز داشته باشید در حد معمولی. کلیت کار به این صورت هست که اول باید سایت رو تماماً publish کنی به زبان php و بعد با نرمافزار dreamweaver وارد کار بشی و از روی data sheet وردپرس به جای جای کدهات ، کدهای وردپرسی بزاری که البته باید صفحه اولت که طراحی کردی تیکه تیکه و در قالب صفحات مربوطه درست بشه مثلاً قسمت هدر را در صفحه اصلی کدش را کات کنی و جاش کد وردپرسی را بزاری و کد کات شده را در صفحه به نام header.php ذخیره کنی (در فلدر سایت) یکمی کار میبره ولی با زحمت و بیخوابی فراوان بالاخره درست میشه. یه چیزی که هست و باید همه برنامه نویسای وب بدونن و همچنین طراحان آماتور اینه که این نرم افزار به شدت بدرد بخور هست و در تمام دنیا در حال استفاده من هم خودم قالب هامو با این برنامه اول میسازم و بعد کدبندی وردپرسی میکنم ولی از اول کمی php و css باید بدونین
نماد کاربر
webrose

تاريخ عضويت: چهارشنبه 16 بهمن 1392, 11:58 pm

بازگشت به سوالات مرتبط با پیش نمایش و ایجاد وبسایت (Publishing)

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان