عدم نمایش صحیح فارسی در صفحات وب

در این بخش تمامی سوالات عمومی و موضوعات مربوط با نرم افزار WYSIWYG Web Builder پوشش داده شده است.

پستتوسط armanasak » جمعه 1 مرداد 1395, 12:52 pm

با سلام
مدتی است با این نرم افزار کار میکنم و موفق شده ام سایتی را طراحی کنم . و با مشکلاتی رو برو هستم . سعی میکنم . مشکلاتم را یکی پس از دیگری مطرح کنم . تا هم رفع مشکل شده و هم سایر کاربران گرامی که احتمالابا ان روبرو هستند از طرح این سئوالات و پاسخ ان استفاده کافی را ببرند . اولین سئوال:
من از افزونه تکس برای درج مطالب فارسی در صفحات وب استفاده میکنم . تمام این صفحات را ابتدا در نرم افزار ورد تایپ و ویرایش میکنم . غالبا از اعداد و حروف انگلیسی در متن فارسی استفاده میکنم . سپس ان را کپی ودر صفحه وب در افزونه تکس قرارمیدهم و با ابزارهای موجود در برنامه جای ان را در صفحه تنظیم و ویرایش میکنم . تا اینجا همه چیز خوب پیش میرود اما هنگامی که صفحه اماده نمایش میشود تمام حروف بهم ریخته و از حالت طبیعی که قبلا در نرم افزار ورد برای صفحه چینی استفاده کرده ام بهم میریزد . مثلا جای اعداد از ابتداء سطر به اخر سطر و حروف انگلیس با تغییر مکان و بهم ریختگی جملات مواجه میشود . لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی کنید . متشکرم
armanasak

تاريخ عضويت: جمعه 1 مرداد 1395, 10:50 am

پستتوسط پشتیبانی » سه شنبه 5 مرداد 1395, 8:34 am

سلام
لطفاً نسخه برنامه ای که از آن استفاده می کنید رو بفرمایید!
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 12کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

پستتوسط armanasak » چهارشنبه 6 مرداد 1395, 9:30 pm

با سلام
ضمن تشکر از پاسخ شما ، باید کمی گلایه کنم . چون سایت شما پشتیبانی قویی ندارد . مثلا هر کدام از سر فصلهای سایت را برای هر مورد پیگیری میکنیم به همان صفحه برمیگردد و مطلبی در جهت رقع مشکل و یا پرسش پیدا نمکنیم . دوما انجمن های شما بسیار ضعیف است و برای طرح سئوال و دریافت پاسخ ان کسی در سایت حضور ندارد تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ سئوال را دریافت کنیم . مثلا من حدود یکهفته است که سئوالی را مطرح کرده ام . هنوز پاسخش رادریافت نکرده ام . در هر صورت ممکن است من اشتباه میکنم . لطفا مرا راهنمایی فرمائید .
جهت دریافت پاسخ سئوالم . بنا به درخواست شما اعلام میدارم من از نسخه 11 این نرم افزار استفاده مینکم .
حال که شما قصد دارید به سئوالات من پاسخ دهید ، یک سئوال دیگر طرح مینکم تا از این موقعیت کمال استفاده را ببرم . ممنون
سئوال: من صفحات سایت را اماده و بروی هاست اپلود کرده ام . هنگام بالا امدن برنامه از طریق بروزر بالای صفحات وب یکسری کدهای ظاهر میشود . این مشکل برای اکثر صفحات بوجود می اید . لطفا راهنمائی کنید این مشکل چکونه حل میشود .
متشکرم و منتظر پاسخ شما هستم
armanasak

تاريخ عضويت: جمعه 1 مرداد 1395, 10:50 am

پستتوسط پشتیبانی » پنج شنبه 7 مرداد 1395, 8:39 am

ضمن تشکر از پاسخ شما ، باید کمی گلایه کنم . چون سایت شما پشتیبانی قویی ندارد . مثلا هر کدام از سر فصلهای سایت را برای هر مورد پیگیری میکنیم به همان صفحه برمیگردد و مطلبی در جهت رقع مشکل و یا پرسش پیدا نمکنیم . دوما انجمن های شما بسیار ضعیف است و برای طرح سئوال و دریافت پاسخ ان کسی در سایت حضور ندارد تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ سئوال را دریافت کنیم . مثلا من حدود یکهفته است که سئوالی را مطرح کرده ام . هنوز پاسخش رادریافت نکرده ام . در هر صورت ممکن است من اشتباه میکنم . لطفا مرا راهنمایی فرمائید .

سلام،
با تشکر از انتقاد شما پیگیری خواهد شد.

لطفاً با ایمیل support@wysiwygwebbuilder.ir در خصوص مشکلاتتان مکاتبه فرمایید. همچنین در ایمیل خود لینک تاپیک را ارسال کنید. زودتر به نتیجه خواهید رسید.
مجموعه کامل فیلم های آموزشی برنامه WYSIWYG Web Builder به زبان محبوب فارسی - اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
http://wysiwygwebbuilder.ir/tutorial_films.html

برای دانلود نسخه جدید WYSIWYG Web Builder 12کلیک کنید!
http://www.wysiwygwebbuilder.ir/download.html
نماد کاربر
پشتیبانی
بنیان گذار سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 دی 1390, 9:03 pm

بازگشت به سوالات عمومی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان