مجموعه هنری اجرایی کیمیای خاک

در این بخش وبسایت هایی را که توسط برنامه WYSIWYG Web Builder ساخته اید معرفی نمایید تا از ارائه نظرات کاربران بهره ببرید.
قوانين انجمن
لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید:

1. نام دامنه یا Domain سایت را در موضوع یا عنوان پست درج نمایید.
2. از ارسال درخواست پشتیبانی در این بخش جداً خودداری نمایید.
3. تنها نظرات ارائه شده از سوی کاربران و مدیران قابل قبول است.
4. از ارسال کلمات توهین آمیز، مبتذل و ... جدا خودداری نمایید.

پستتوسط Marshall Mathers » سه شنبه 11 شهریور 1392, 12:59 am

سلام
خوشحال میشم نطر دوستان رو راجع به این وبسایت بدونم
یکم سنگین شد که علتش عکس های زیاد بود
تنها دلیل استفاده از شات باکس ها تو این سایت اینه که هنوز ایجاد فرم نظر دهی رو بلد نیستم تازه این فروم رو پیدا کردم که انشاا.. بزودی یاد میگیرم
یه مشکل دیگه که داره ست نشدن با صفحان نمایشه
نتونستم لایه هارو راست چین کنم که نمایشش تو همه مانیتور ها درست در بیاد
http://kimiyayekhak.ir
نماد کاربر
Marshall Mathers

تاريخ عضويت: سه شنبه 11 شهریور 1392, 12:32 am

پستتوسط apanjeh » يکشنبه 26 آبان 1392, 6:45 pm

سلام
آفرین بر شما .
سایتتون بسیار زیبا طراحی شده .
گو اینکه صفحات داخلی که عکسها را نمایش میدهند خیلی خیلی سنگین هستند و با این اینترنت دیزلی ما لود آنها خیلی دیر صورت می گیره .
از منوی متحرک صفخه اول خیلی خوشم اومد . همینطور در باره ما که به صورت popup است ایده جالبی بود . از چه ابزارهایی برای این دو استفاده کرده اید ؟
موفق باشید .
apanjeh

تاريخ عضويت: جمعه 15 شهریور 1392, 9:04 am

پستتوسط Marshall Mathers » دوشنبه 27 آبان 1392, 4:48 pm

سلام
نظر لطف شماست
از امکان Event استفاده کردم که این امکان برای اکثر ابجکتها فعاله و میشه با این امکان بقیه ابجکت ها رو کنترول کرد و حرکت داد
علت دیر لود شدن سایت سرعت اینترنت شما نیست :D
چند علت داره که توی تم جدید این سایت برطرف خواهد شد

دلایل :D
1) استفاده از تکسچر های سنگین برای پس زمینه
2) استفاده از عکس های زیاد با حجم بالا
3) وقتی وارد گالری میشید تمامی البوم ها لود میشد که این اشتباه طراحی شده تو طراحی جدید هر البوم یه فریم داره و شما هر البوم رو با توجه به نیازتون لود میکنید
نماد کاربر
Marshall Mathers

پستتوسط apanjeh » دوشنبه 27 آبان 1392, 11:13 pm

از توضیح شما متشکرم . من از Events گاهی استفاده کردم ، اما تا حالا به این effect جالب بر نخورده بودم . خوشحال میشم بدونم از کدام Event و Action استفاده کردید .

سرعت اینترنت من 1 مگ است . البته چند روزی است که وضعیت اینترنت سراسری خوب نیست و گاهی سرعت به 0 میرسه. بهر حال وقتی سرعت خوبی داشتم حتما دوباره به سایتتون سر میزنم. خوشحال میشم نظرتون را در باره سایت من هم بیان بفرمایید . البته برای یکی از دوستان طراحی اش کردم و تا حالا حدود 40 درصد پروژه پیشرفت داشته.

www.drsaffarian.com

برای شما آرزوی موفقیت دارم
apanjeh

پستتوسط Marshall Mathers » سه شنبه 28 آبان 1392, 4:09 am

سایتتون بسیار سبک و جمع و جوره
و این خیلی عالیه
تو طراحی سایت یکی از نکات اصلی که باید رعایت بشه سبک بودنه
چند مورد میگم اگه قابل بدونید شاید تو زیبا تر شدن سایتتون کمکتون کنه

1) تا اونجا که امکان داره از فونت پیش فرز اریال استفاده نکنید و اگه از این نگرانید که ممکنه سیستم کاربر ها فونتی رو نخونه از فونت tahoma استفاده کنید

2) سعی کنید کادر پنجره ها و فمنت ها رو ریز طراحی کنید(حد اکثر 11) باعث ظریف شدن سایتتون میشه البته بعضی جا ها که باید فونت خوانا باشه میتونید سایز رو بالا تر ببرید

3) از کد رنگ استاندارد استفاده کنید اگه دقت کرده باشید انتخاب رنگ مناسب برای سایت خیلی سخته و حتما باید با هم ست باشن که تو چش نزنه کد رنگ ویندوز 8 میتونه یه معیار مناسب باشه این کد رنگ ها رو میتونید از این لینک http://teamwindows8.com/windows-8-colors-hex-code/ دریافت کنید

4) قبل از شروع به طراحی سایت حتما یه تم مد نظر داشته باشید و واسه خودتون قانون بذارید که به چارچوب تم پایبند خواهید بود

5) همیشه هدر و فوتر ( سر برگ و پیشبرگ) تو سایتتون قرار بدید و میانبر های سایتتون یا لینک هایی که فکر میکنید کاربر به دنبالشون خواهد گشت رو تو فوتر قرار بدید سر برگ هم معرف سایت شماست دیگه سعی کنید سادگی رو رعایت کنید.

6) از ایکون استفاده کنید چون همه کاربر ها حال خوندن 2 کلمه رو ندارن مثل خودم :D اگه ایکون مطلبی که میخوام وجود داشته باشه نیازی نیست متن رو بخونم. اگه از ایکون های ساده و یک شکل استفاده کنید که خعععععلی عالی میشه

7) اگه فتوشاپ یا ایلستروتور یا هر نرم افزار طراحی دیگه ای بلد نیستید سعی کنید یاد بگیرید چون یکی از واجباته :D
اما اگه حالش رو نداشتید میتونید از سایت ها و نرم افزار های زیر استفاده کنید

http://www.online-image-editor.com ویرایش تصاویر انلاین
http://www.studiopress.com/responsive نمایش سایت شما در سایز های دیگر مثل سایز موبایل یا تبلت ها
artIcon pro نرم افزار ساخت ایکون

اینارو گفتم نه اینکه خدایی نکرده بگم سایتتون این ایرادا رو داره با توجه به حرف شما که گفتید هنوز کار طراحی سایتتون تموم نشده مواردی که به ذهنم رسید رو گفتم مثلا سایتتون تم رو داره تمامی صفمطالبش دسته بندی شده و سریع میشه به بخش دلخواه دسترسی پیدا کرد
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Marshall Mathers در سه شنبه 28 آبان 1392, 4:20 am .
نماد کاربر
Marshall Mathers

پستتوسط Marshall Mathers » سه شنبه 28 آبان 1392, 4:16 am

کدوم افکت رو میخواید بدونبد چیه؟
نماد کاربر
Marshall Mathers

پستتوسط apanjeh » سه شنبه 28 آبان 1392, 8:23 am

خیلی زحمت کشیدید . مطالبتون بسیار مفید بود . حتما استفاده خواهم کرد .
منظور من یکی افکت منوی متخرک سمت راست و یکی پاپ آپ "در باره" که به صورت Mouse Over کار میکند.

با سپاس
apanjeh

پستتوسط Marshall Mathers » سه شنبه 28 آبان 1392, 3:59 pm

منو سمت راست از لایه با قابلیت sticky layer در حالت top - right استفاده شده
افست x واسه همه لایه ها مساوی هست اما افست y برابر است با جمع لایه های بالا به اضافه 1 پیکسل فاصله برای هر لایه
واسه اینکه لایه ها روی هم بیونتن مقدار delay برای هر لایه با لایه قبلی فرق داره و واسه اینکه منظم حرکت کنن هر لایه به صورت پله ای مقدارش افزایش پیدا میکنه من اینجا مقدار رو 100 دادم

در باره هم گفتید دیگه
یه لایه دیگه کنار لایه درباره گذاشتم که مخفی هست
از دو امکان موس اور و موس اوت که تو اونت ها قرار دارد استفاده کردم
نماد کاربر
Marshall Mathers

بازگشت به وبسایت خود را معرفی کنید !

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان